Võlaportfellide ost

Ettevõttest:

hand_holding_laptop_UUSOmega Invest on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille põhitegevusalaks on eraisikute vastu suunatud
suuremamahuliste võlaportfellide ostmine alates aastast 2004.

Pikaajaline kogemus valdkonnas, teadmised ja IT-alased lahendused annavad meie meeskonnale kindluse teha Teie võlaportfellidele konkurentsivõimeline pakkumine ning hallata suuremahulisi võlaportfelle.

Ettevõttel on kogemus, teadmised Eesti ja Leedu turul.

Partnerid:

Meie peamisteks koostööpartneriteks on pangad ja krediidiasutused ning levinumad tooted on väikelaenud ja krediitkaardid. Samuti ettevõtted, mis pakuvad järelmaksu, posti- ja kataloogimüügi teenust eraisikutele.

Omame pikaajalisi kliendisuhteid paljude eelpool mainitud valdkondades tegelevate ettevõtetega, mis viitab meie usaldusväärsusele pikaajalises ja suuremahulises koostöös.

Nõuete loovutamine:

Võlaportfellide suurus algab üldjuhul 10 000 eurost ning võib ulatuda kuni 1 000 000 euroni või rohkem.

Eelistame värskeid kohtuväliseid võlaportfelle, aga omandame ka kohtumenetluse läbinud või erinevate staatustega kombineeritud võlaportfelle.

Võlaportfelli hinnapakkumise saamiseks palume saata meile võlaportfelli andmed. Enne andmete saatmist sõlmitakse konfidentsiaalsusleping või kinnitus andmete kasutamise kohta nõuete loovutamise lepingu sõlmimise eesmärgil.

Hinnapakkumise sobivusel sõlmitakse nõuete loovutamise leping. Kohtumenetluse läbinud nõuete puhul sõlmitakse nimetatud leping notariaalselt.

Valmistame ette tehingu dokumentatsiooni ja garanteerime RAHA laekumise nõude loovutamise lepingus toodud tähtaja jooksul.

Omega Invest kasutab võlgnevuste sissenõudmisel rahvusvahelisi sissenõude standardeid, välisriiki võlanõude edastamisel lähtutakse, EU direktiivist 95/46/EC ja komisjoni otsustest 05.02.2010, Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrusest 20110/87/EL.

Täpsema informatsiooni saamiseks palume saata e-mail aadressile mail@omegainvest.ee või võtta ühendust telefonil +372 55916457.